-
Harness Walk Kit
Regular price $86.25Regular priceUnit price per$115Sale price $86.25Save $28.75Includes Harness, Leash, and Poop Bag CarrierSale -
Classic Cushioned Harness
Regular price $36Regular priceUnit price per$48Sale price $36.00Save $12.00Soft-stretch body with 3 leash link pointsSale -
Collar Walk Kit
Regular price $78.75Regular priceUnit price per$105Sale price $78.75Save $26.25Pick your collar, leash, & poop bag carrierSale -
Travel Carrier
Regular price $125Regular priceUnit price perSale price $125.00Airline compliant, transforms into a canopy bedSold Out -
Hands-Free Rope Leash
Regular price $43.50Regular priceUnit price per$58Sale price $43.50Save $14.50Weatherproof, durable, & adjustable lengthSale -
Classic Waterproof Leash
Regular price $43.50Regular priceUnit price per$58Sale price $43.50Save $14.50Weatherproof, durable, & adjustable lengthSale -
Poop Bag Carrier
Regular price $8.10+Regular priceUnit price per$9Sale price $8.10+Save $0.90+Soft-touch body & easy elastic link loopSale -
Travel Bowl Duo
Regular price $12.75Regular priceUnit price per$15Sale price $12.75Save $2.25Collapsible, easy clean silicone bowls and matSale -
Playful Plush
Regular price $12Regular priceUnit price per$15Sale price $12.00Save $3.00With squeaker, crinkle sounds, and hidden treat pocketSale -
Playful Plush Kit
Regular price $33.75Regular priceUnit price per$45Sale price $33.75Save $11.25With squeaker, crinkle sounds, and hidden treat pocketSale -
AirTag Holder 2-Pack
Regular price $12Regular priceUnit price perSale price $12.00Glow-in-the-dark silicone AirTag holderSold Out -
Everyday Carrier
Regular price $175Regular priceUnit price perSale price $175.00Machine washable, made with 80 water bottlesSold Out -
Treat Pouch
Regular price $44Regular priceUnit price perSale price $44.00Made with 10 water bottles, built-in poop bag holderSold Out -
Mealtime Kit
Regular price $70Regular priceUnit price perSale price $70.00Color-matched bowl and waterproof silicone mat.Sold Out -
Tennis Tumble
Regular price $29Regular priceUnit price perSale price $29.00The ultimate puzzle toy for pup developmentSold Out -
Plush Toy Kit
Regular price $21Regular priceUnit price per$30Sale price $21.00Save $9.002 Plush Toys to tug and chewSale -
Flair Pack
Regular price $10.50Regular priceUnit price per$15Sale price $10.50Save $4.50Collar & Leash charms to personalize your dog's lookSale -
Custom Dog Tag
Regular price $15Regular priceUnit price per$20Sale price $15.00Save $5.00Personalize with your dog's infoSale -
Organic Baked Treats
Regular price $6.75Regular priceUnit price per$9Sale price $6.75Save $2.25Simply clean and delicious treatsSale -
Poop Bag Rolls
Regular price $9Regular priceUnit price perSale price $9.00Extra thick, blush & eco-friendlySold Out -






















