-
Everyday Carrier
Regular price $175Regular priceUnit price perMachine washable, made with 80 water bottles -
Travel Carrier
Regular price $125Regular priceUnit price perAirline compliant, transforms into a canopy bed -
Treat Pouch
Regular price $44Regular priceUnit price perMade with 10 water bottles, built-in poop bag holder -
Treat Pouch Kit
Regular price $52Regular priceUnit price per$53Sale price $52.00Our iconic pouch + treats to fill itSale -
Harness
Regular price $48Regular priceUnit price perSoft-stretch body with 3 leash link points -
Collar
Regular price $26.60+Regular priceUnit price per$38Sale price $26.60+Dirt, odor, and weather resistantSale -
Leash
Regular price $58Regular priceUnit price perWeatherproof, durable, & adjustable length -
Poop Bag Carrier
Regular price $9+Regular priceUnit price perSoft-touch body & easy elastic link loop -
Poop Bags
Regular price $9Regular priceUnit price perExtra thick, blush & eco-friendlySold out -
Toy Kit
Regular price $35+Regular priceUnit price per$36Sale price $35.00+3 all-natural toys - chew, toss, & tugSold out -
Triangle Tug
Regular price $15+Regular priceUnit price perDual-textured rubber & cotton tug toySold out -
Bolt Bite
Regular price $13Regular priceUnit price perThe ultimate natural rubber chew toy -
Twist Toss
Regular price $9+Regular priceUnit price perNatural rubber toss toy that hides treats -
Rinseless Shampoo
Regular price $15Regular priceUnit price perBathtime in a bottleSold out -
But Like Maybe Treat Pouch
Regular price $44Regular priceUnit price perMade with 10 water bottles, built-in poop bag holder -
Plush Toy Kit
Regular price $29Regular priceUnit price per$30Sale price $29.002 Plush Toys to tug and chewSale -
Chew Chain
Regular price $15Regular priceUnit price perGreat for tug-o-war or multi-dog play -
Tennis Tuft
Regular price $15Regular priceUnit price perHidden tennis ball puzzle toy -
Hands-Free Rope Leash
Regular price $58Regular priceUnit price perWeatherproof, durable, & adjustable length -
Hands-Free Collar Walk Kit
Regular price $98Regular priceUnit price per$105Sale price $98.00Color-matched collar, rope leash, & poop bag carrierSale