-
Mealtime Kit
Regular price $67Regular priceUnit price per$70Sale price $67.00Color-matched bowl and waterproof silicone mat.Sold out -
Rinseless Shampoo
Regular price $15Regular priceUnit price perBathtime in a bottleSold out -
Grooming Wipes
Regular price $10Regular priceUnit price perSoothing, plant-based, hypoallergenic -
Tennis Tumble
Regular price $29Regular priceUnit price perThe ultimate puzzle toy for pup developmentSold out -
Travel Carrier
Regular price $125Regular priceUnit price perAirline compliant, transforms into a canopy bedSold out -
Harness
Regular price $48Regular priceUnit price perSoft-stretch body with 3 leash link points -
Poop Bag Carrier
Regular price $5.40+Regular priceUnit price per$9Sale price $5.40+Soft-touch body & easy elastic link loopSale -
Chew Chain
Regular price $9Regular priceUnit price per$15Sale price $9.00Great for tug-o-war or multi-dog playSale -
Tennis Tuft
Regular price $9Regular priceUnit price per$15Sale price $9.00Hidden tennis ball puzzle toySale -
Hands-Free Rope Leash
Regular price $58Regular priceUnit price perWeatherproof, durable, & adjustable length -
Hands-Free Collar Walk Kit
Regular price $98Regular priceUnit price per$105Sale price $98.00Color-matched collar, rope leash, & poop bag carrierSale -