-
AirTag Holder 2-Pack
Regular price $12Regular priceUnit price perSale price $12.00Glow-in-the-dark silicone AirTag holderSold Out -
Chew Chain
Regular price $11.25Regular priceUnit price per$15Sale price $11.25Save $3.75Great for tug-o-war or multi-dog playSale -
Classic Cushioned Harness
Regular price $38.40Regular priceUnit price per$48Sale price $38.40Save $9.60Soft-stretch body with 3 leash link pointsSale -
Classic Waterproof Leash
Regular price $46.40Regular priceUnit price per$58Sale price $46.40Save $11.60Weatherproof, durable, & adjustable lengthSale -
Collar Walk Kit
Regular price $84Regular priceUnit price per$105Sale price $84.00Save $21.00Pick your collar, leash, & poop bag carrierSale -
Custom Dog Tag
Regular price $16Regular priceUnit price per$20Sale price $16.00Save $4.00Personalize with your dog's infoSale -
-
Everyday Carrier
Regular price $175Regular priceUnit price perSale price $175.00Machine washable, made with 80 water bottlesSold Out -
Flair Pack
Regular price $11.25Regular priceUnit price per$15Sale price $11.25Save $3.75Collar & Leash charms to personalize your dog's lookSale -
-
-
Grooming Wipes
Regular price $8Regular priceUnit price per$10Sale price $8.00Save $2.00Soothing, plant-based, hypoallergenicSale -
Hands-Free Rope Leash
Regular price $46.40Regular priceUnit price per$58Sale price $46.40Save $11.60Weatherproof, durable, & adjustable lengthSale -
Harness Walk Kit
Regular price $92Regular priceUnit price per$115Sale price $92.00Save $23.00Includes Harness, Leash, and Poop Bag CarrierSale -
Sold Out
-
Mealtime Kit
Regular price $70Regular priceUnit price perSale price $70.00Color-matched bowl and waterproof silicone mat.Sold Out -
Organic Baked Treats
Regular price $7.20Regular priceUnit price per$9Sale price $7.20Save $1.80Simply clean and delicious treatsSale -
Personalized Bowl
Regular price $40Regular priceUnit price perSale price $40.00Stainless steel with a non-slip baseSold Out -
-
Personalized Mealtime Kit
Regular price $100Regular priceUnit price perSale price $100.00Stainless steel with a non-slip baseSold Out -
Playful Plush
Regular price $12.75Regular priceUnit price per$15Sale price $12.75Save $2.25With squeaker, crinkle sounds, and hidden treat pocketSale -
Playful Plush Kit
Regular price $38.25Regular priceUnit price per$45Sale price $38.25Save $6.75With squeaker, crinkle sounds, and hidden treat pocketSale -
Plush Toy Kit
Regular price $22.50Regular priceUnit price per$30Sale price $22.50Save $7.502 Plush Toys to tug and chewSale -
Poop Bag Carrier
Regular price $8.10+Regular priceUnit price per$9Sale price $8.10+Save $0.90+Soft-touch body & easy elastic link loopSale -
Poop Bag Rolls
Regular price $9Regular priceUnit price perSale price $9.00Extra thick, blush & eco-friendlySold Out -
Puppy Poo Kit
Regular price $36Regular priceUnit price perSale price $36.003 months of poo pickup with 1 clickSold Out -
Rinseless Shampoo
Regular price $15Regular priceUnit price perSale price $15.00Bathtime in a bottleSold Out -
Slow Feeder
Regular price $15Regular priceUnit price perSale price $15.00Fit inside Standard Bowl or use freestandingSold Out -
Sold Out
-
-
Tennis Balls
Regular price $7Regular priceUnit price per$10Sale price $7.00Save $3.004 non-abrasive, pet-safe felt ballsSale -
Tennis Tuft
Regular price $11.25Regular priceUnit price per$15Sale price $11.25Save $3.75Hidden tennis ball puzzle toySale -
Tennis Tumble
Regular price $29Regular priceUnit price perSale price $29.00The ultimate puzzle toy for pup developmentSold Out -
Travel Bowl Duo
Regular price $13.50Regular priceUnit price per$15Sale price $13.50Save $1.50Collapsible, easy clean silicone bowls and matSale -
Travel Carrier
Regular price $125Regular priceUnit price perSale price $125.00Airline compliant, transforms into a canopy bedSold Out -
Treat Pouch
Regular price $44Regular priceUnit price perSale price $44.00Made with 10 water bottles, built-in poop bag holderSold Out -
Triangle Tug
Regular price $15+Regular priceUnit price perSale price $15.00+Dual-textured rubber & cotton tug toySold Out -
Twist Toss
Regular price $9+Regular priceUnit price perSale price $9.00+Natural rubber toss toy that hides treatsSold Out -
COLORBLOCK HAS ARRIVED










































