-
Mealtime Kit
Regular price $56Regular priceUnit price per$70Sale price $56.00Color-matched bowl and waterproof silicone mat.Sale -
Placemat
Regular price $14.40+Regular priceUnit price per$18Sale price $14.40+Easy-to-clean silicone for a mess-free mealtime.Sale -
Tennis Tumble
Regular price $23.20Regular priceUnit price per$29Sale price $23.20The ultimate puzzle toy for pup developmentSale -
Triangle Tug
Regular price $12+Regular priceUnit price per$15Sale price $12.00+Dual-textured rubber & cotton tug toySold out -
Twist Toss
Regular price $7.20+Regular priceUnit price per$9Sale price $7.20+Natural rubber toss toy that hides treatsSale -
Bolt Bite
Regular price $10.40Regular priceUnit price per$13Sale price $10.40The ultimate natural rubber chew toySale -
Plush Toy Kit
Regular price $24Regular priceUnit price per$30Sale price $24.002 Plush Toys to tug and chewSale -
Chew Chain
Regular price $12Regular priceUnit price per$15Sale price $12.00Great for tug-o-war or multi-dog playSale -
Tennis Tuft
Regular price $12Regular priceUnit price per$15Sale price $12.00Hidden tennis ball puzzle toySale -