-
Tennis Tumble
Regular price $24.65Regular priceUnit price per$29Sale price $24.65The ultimate puzzle toy for pup developmentSale -
Organic Baked Treats
Regular price $7.65Regular priceUnit price per$9Sale price $7.65Simply clean and delicious treatsSale -
Tennis Balls
Regular price $8.50Regular priceUnit price per$10Sale price $8.504 non-abrasive, pet-safe felt ballsSale -
Grooming Wipes
Regular price $8.50Regular priceUnit price per$10Sale price $8.50Soothing, plant-based, hypoallergenicSale -
Triangle Tug
Regular price $12.75+Regular priceUnit price per$15Sale price $12.75+Dual-textured rubber & cotton tug toySold out -
Rinseless Shampoo
Regular price $12.75Regular priceUnit price per$15Sale price $12.75Bathtime in a bottleSold out -
Bolt Bite
Regular price $11.05Regular priceUnit price per$13Sale price $11.05The ultimate natural rubber chew toySale -
Twist Toss
Regular price $7.65+Regular priceUnit price per$9Sale price $7.65+Natural rubber toss toy that hides treatsSold out -
Placemat
Regular price $15.30+Regular priceUnit price per$18Sale price $15.30+Easy-to-clean silicone for a mess-free mealtime.Sale -
Mealtime Kit
Regular price $59.50Regular priceUnit price per$70Sale price $59.50Color-matched bowl and waterproof silicone mat.Sold out -
Plush Toy Kit
Regular price $25.50Regular priceUnit price per$30Sale price $25.502 Plush Toys to tug and chewSale -
Slow Feeder
Regular price $12.75Regular priceUnit price per$15Sale price $12.75Fit inside Standard Bowl or use freestandingSold out -
Tennis Tuft
Regular price $12.75Regular priceUnit price per$15Sale price $12.75Hidden tennis ball puzzle toySale -
Chew Chain
Regular price $12.75Regular priceUnit price per$15Sale price $12.75Great for tug-o-war or multi-dog playSale