-
Harness
Regular price $40.80Regular priceUnit price per$48Sale price $40.80Soft-stretch body with 3 leash link pointsSale -
Collar
Regular price $32.30Regular priceUnit price per$38Sale price $32.30Dirt, odor, and weather resistantSale -
Poop Bag Carrier
Regular price $7.65+Regular priceUnit price per$9Sale price $7.65+Soft-touch body & easy elastic link loopSale -
Leash
Regular price $49.30Regular priceUnit price per$58Sale price $49.30Weatherproof, durable, & adjustable lengthSale -
Tennis Tumble
Regular price $24.65Regular priceUnit price per$29Sale price $24.65The ultimate puzzle toy for pup developmentSale -
Grooming Wipes
Regular price $8.50Regular priceUnit price per$10Sale price $8.50Soothing, plant-based, hypoallergenicSale -
Travel Carrier
Regular price $106.25Regular priceUnit price per$125Sale price $106.25Airline compliant, transforms into a canopy bedSale -
Treat Pouch
Regular price $37.40Regular priceUnit price per$44Sale price $37.40Made with 10 water bottles, built-in poop bag holderSale -
Tennis Balls
Regular price $8.50Regular priceUnit price per$10Sale price $8.504 non-abrasive, pet-safe felt ballsSale -
Triangle Tug
Regular price $12.75+Regular priceUnit price per$15Sale price $12.75+Dual-textured rubber & cotton tug toySold out -
Rinseless Shampoo
Regular price $12.75Regular priceUnit price per$15Sale price $12.75Bathtime in a bottleSold out -
Organic Baked Treats
Regular price $7.65Regular priceUnit price per$9Sale price $7.65Simply clean and delicious treatsSale -
Bolt Bite
Regular price $11.05Regular priceUnit price per$13Sale price $11.05The ultimate natural rubber chew toySale -
Custom Dog Tag
Regular price $17Regular priceUnit price per$20Sale price $17.00Personalize with your dog's infoSale -
Twist Toss
Regular price $7.65+Regular priceUnit price per$9Sale price $7.65+Natural rubber toss toy that hides treatsSold out -
Everyday Carrier
Regular price $148.75Regular priceUnit price per$175Sale price $148.75Machine washable, made with 80 water bottlesSale -
Placemat
Regular price $15.30+Regular priceUnit price per$18Sale price $15.30+Easy-to-clean silicone for a mess-free mealtime.Sale -
Mealtime Kit
Regular price $59.50Regular priceUnit price per$70Sale price $59.50Color-matched bowl and waterproof silicone mat.Sold out -
Flair Pack
Regular price $12.75Regular priceUnit price per$15Sale price $12.75Collar & Leash charms to personalize your dog's lookSale -
Plush Toy Kit
Regular price $25.50Regular priceUnit price per$30Sale price $25.502 Plush Toys to tug and chewSale -
Sold out
-
Chew Chain
Regular price $12.75Regular priceUnit price per$15Sale price $12.75Great for tug-o-war or multi-dog playSale -
Tennis Tuft
Regular price $12.75Regular priceUnit price per$15Sale price $12.75Hidden tennis ball puzzle toySale -
Slow Feeder
Regular price $12.75Regular priceUnit price per$15Sale price $12.75Fit inside Standard Bowl or use freestandingSold out